Uprzejmie informujemy, iż zawiązał się Trójmiejski Oddział Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Utworzenie tego Oddziału zakłada pogłębienie rozwoju osobistego i zawodowego oraz integrację środowiska psychoterapeutów zidentyfikowanych z Krakowską Szkołą Psychoterapii Psychodynamicznej, poprzez refleksję nad psychopatologią i metodą leczenia w oparciu o dyskusję, wymianę doświadczeń zawodowych, analizę tekstów źródłowych, podejmowanie wspólnych inicjatyw na rzecz propagowania podejścia psychodynamicznego w środowisku.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się w dniu 01.02.2013 r. o godz. 19.30 w Gdańskim Ośrodku Psychodynamicznym,  przy ul. Rajskiej 12 B/3 w Gdańsku. Tematem najbliższego zebrania będzie wprowadzenie do teorii strukturalnej Otto Kernberga.

W spotkaniu mogą uczestniczyć członkowie Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz osoby zainteresowane przystąpieniem do Towarzystwa. Chętnych prosimy o potwierdzenie przybycia na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28.01.2013 r.

Uprzejmie prosimy o rozesłanie niniejszej informacji do znanych sobie osób ze środowiska, gdyż możemy nie dotrzeć do wszystkich zainteresowanych.

 Z poważaniem,
 
Zarząd Trójmiejskiego Odziału PTPPd:                
   Marzena Pycka – Przewodniczący,
   Katarzyna Wieczorek  - Wiceprzewodniczący,
   Joanna Pracka – Skarbnik/Sekretarz

Grupa Inicjatywna:
   1. Magdalena Chrzan - Dętkoś
   2. Liliana Chrząszcz
   3. Anna Dziemian
   4. Magdalena Górska                                                       
   5. Bożena Greń                               
   6. Joanna Kiełkiewicz                                                   
   7. Wiktoria Metys
   8. Sebastian Pienkowski
   9. Teresa Zaborowska